Zona Veriore e Parkut të Ri dhe të teknologjisë së lartë, Qyteti Pingxiang, Provinca Jiangxi, Kinë

Të gjitha kategoritë
Na telefononi

+ 86 13387997914

Na dërgoni një email

[email mbrojtur]

ENEN

Aplikimi&Shërbimi

Shtëpi> Aplikimi&Shërbimi

Siton DS3 Pajisja e stërvitjes së shkëmbinjve dhe stërvitja e prodhimit DL2 në Taxhikistan

Time: 2022-07-06 Klikime: 50

Ndërsa bota është ende e prekur nga COVID-2019, Siton ka kapërcyer të gjitha vështirësitë dhe rezistencën, dhe ne jemi të zënë me porositë, prodhimin dhe dërgesat. Kohët e fundit, një grup pajisjesh nëntokësore të porositura nga China Huaye Science and Technology Group për minierën e plumbit-zinkut në Taxhikistan është gati për t'u dërguar tani. Siton prodhon prodhuar në Kinë dhe është gati të shkojë sërish jashtë vendit.


Vendi i Asamblesë


1
2


3
4


Përmbledhje e Projektit

►Adresa e projektit: Taxhikistan

►Lloji i minierës: miniera e zinkut të plumbit

►Pajisje opsionale: pajisje shpimi me gurë DS3, pajisje shpimi prodhimi DL2

►Fortësia e shkëmbit: ≥F8

►Pjerrësia e rrugës: ≤14° (25%)

►Specifikimet e rrugës:


a. Për pajisjen me bulonat e shkëmbinjve DS3:

Harku me tre bërthama me gjerësi 4.2 × lartësi 4 m, lartësia e vijës së harkut është 2.6 m;

Harku me tre bërthama me gjerësi 3.8 × lartësi 3.6 m, lartësia e vijës së harkut është 2.3 m.


DS3_副本


b. Për pajisjen e shpimit të prodhimit DL2:

Harku me tre bërthama me gjerësi 3.5 × lartësi 3.5 m, lartësia e vijës së harkut është 2.3 m;

Thellësia e shpimit: ≥30m; diametri i vrimës: φ64mm; vrimë në formë ventilatori.

DL2_副本


Taxhikistani është një nga tregjet e rëndësishme për biznesin e eksportit të Siton Machinery. Me produkte me cilësi të lartë tunelimi dhe shërbime gjithëpërfshirëse të ëmbëlsirave, Siton ka fituar edhe një herë besimin e klientëve. Pritet që ky grup makinerish hidraulike nëntokësore gjithashtu të arrijë performancë të shkëlqyer dhe të sjellë efikasitet të kënaqshëm ndërtimi dhe cilësi ndërtimi për klientët. Në të ardhmen, Siton Machinery do të vazhdojë të fokusohet në nevojat e klientëve jashtë shtetit dhe të vazhdojë të krijojë më shumë produkte të përshtatshme për tregun ndërkombëtar.


5
6


视频-封面( 标题图)_副本

Previous: Asnjë

Tjetër:Siton ZWY180 Muck Loader dhe HP3-3015 Shotcrete Sprayer në Gjeorgji

Kategoritë e nxehta

WhatsApp direkt