Zona Veriore e Parkut të Ri dhe të teknologjisë së lartë, Qyteti Pingxiang, Provinca Jiangxi, Kinë

Të gjitha kategoritë
Na telefononi

+ 86 13387997914

Na dërgoni një email

[email mbrojtur]

ENEN

Kompania News

Shtëpi> Lajme > Kompania News

Siton Shuttlecar u eksportua me sukses në Kanada

Time: 2011-07-28 Klikime: 102

Në qershor 2011, Siton nënshkroi me sukses një kontratë me dy autovetura një kompani kanadeze minerare. Duke qenë porosia e parë e tregut të Amerikës së Veriut, kjo urdhrit i është kushtuar vëmendje e veçantë. Këto dy autovetura u përfunduan herët korrik sipas kërkesës së kontratës.

Hapi tjetër është paketimi. Pasi dërgesa bëhet nga fabrika kineze te klienti Magazina kanadeze, transportuesi kanadez kaloi role të reja strikte paketimi. Dhe kontejneri i prenotuar më parë 40' HQ nuk mund të plotësojë kërkesat. Transporti Rezervuar 40 kontejner OT me transportuesin dhe punëtorët e ngarkimit ngarkimi dhe përforcimi i përfunduar brenda një nate.

Pas përfundimit të çështjeve të deklaratave doganore, Siton shutllecars, duke nxjerrë Dëshira e Sitonit për të hapur tregun e Amerikës së Veriut shkoi përtej Atlantikut Amerika e Veriut.

1 副本2 副本3 副本4 副本

E mëparshme:Jiangxi Siton 2023 "Asistenca e Artë Studentore e Vjeshtës"

Tjetra:Siton Haggloaders Përmbushin Detyrën në Taxhikistan që çojnë xeherorin e zinkut

Kategoritë e nxehta

WhatsApp direkt