Zona Veriore e Parkut të Ri dhe të teknologjisë së lartë, Qyteti Pingxiang, Provinca Jiangxi, Kinë

Të gjitha kategoritë
Na telefononi

+ 86 13387997914

Na dërgoni një email

[email mbrojtur]

ENEN

Profili i kompanisë

Shtëpi> Rreth nesh > Profili i kompanisë

Profili i kompanisëJiangxi Siton Machinery Manufacturing Co., Ltd. u themelua në vitin 1992, me mbi 1100 punonjës dhe një sipërfaqe totale prej mbi 600 hektarësh. Kompania i përmbahet vizionit të korporatës për "ndërtimin e një marke shekullore të makinerive inxhinierike nëntokësore me famë botërore" dhe është e përkushtuar në kërkimin dhe prodhimin e pajisjeve të plota për miniera nëntokësore, miniera nëntokësore të qymyrit dhe inxhinierinë e tunelit. Aktualisht, ajo ka tre institute të mëdha kërkimore: Pingxiang, Shenyang dhe Changsha; Gjashtë parqe industriale moderne, duke përfshirë dy parqe pritës dhe një fabrikë inteligjente, parkun kryesor të aktivizuesve, parkun e konsumit të nivelit të lartë dhe parkun e riprodhimit, kanë formuar një sistem të plotë industrial nga kërkimi dhe zhvillimi, prodhimi, shitjet, shërbimi dhe riprodhimi, me një kapacitet vjetor prodhimi prej mbi 2 miliardë juanë. Kompania i kushton vëmendje çdo produkti dhe ka fituar njohjen unanime nga klientët dhe shoqëria me cilësinë e produktit dhe shërbimin prekës. Ajo ka marrë tituj kombëtarë si Ndërmarrja "Little Giant", Ndërmarrja Kombëtare e teknologjisë së lartë dhe ka mbi 300 patenta ndërmarrjesh.

Kompania do të vazhdojë të prezantojë talente të nivelit të lartë, të optimizojë efektivitetin luftarak të ekipit dhe t'i japë përparësi inovacionit teknologjik si strategjinë e saj kryesore të zhvillimit; Përdorni një stil korporativ të mprehtë, të ngjashëm me ujkun dhe që ndryshon shpejt, fokusohuni te cilësia, krijoni një markë të fortë dhe ofroni klientëve produkte dhe shërbime më të nivelit të lartë, inteligjent dhe të gjelbër.

Kategoritë e nxehta

WhatsApp direkt