Zona Veriore e Parkut të Ri dhe të teknologjisë së lartë, Qyteti Pingxiang, Provinca Jiangxi, Kinë

Të gjitha kategoritë
Na telefononi

+ 86 13387997914

Na dërgoni një email

[email mbrojtur]

ENEN

“Qëndrim pune rigoroz dhe serioz, për t’ju ​​ofruar shërbimin më të mirë”

Merrni një Cituar

Vizioni i Produkte

Që nga viti 1992, më shumë se 30 vjet përvojë në prodhimin e pajisjeve nëntokësore

Aplikacion

Që nga viti 1992, Siton ka qenë gjithmonë i përkushtuar për t'u ofruar klientëve komplet komplet profesional dhe më të përshtatshëm të zgjidhjeve të pajisjeve nëntokësore. Qëllimi ynë është të plotësojmë vazhdimisht nevojat e klientëve. Të ndihmosh klientët të kenë sukses është baza e mbijetesës dhe zhvillimit tonë.

首页-APLIKACION

I fundit Lajme

Deri më tani, ne vazhdojmë të veprojmë si lider dhe novator në Industrinë e Makinerisë së Ndërtimit në Kinë.

Kategoritë e nxehta

WhatsApp direkt